HOMA - LŪGŠANA MIERAM, DZIEDINĀŠANAI UN LABKLĀJĪBAI kopā ar Šri Šri Ravi Šankaru

1. jūlijs plkst. 11:00, Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, Rīga

Aicinām ikvienu – lielu un mazu – izmantot unikālu iespēju, piedaloties senā vēdiskā laikmenta uguns ceremonijā – Homa.

Par uguns ceremoniju

Pirmo reizi Eiropā piedāvājam iepazīt senās vēdiskās zināšanas ar Homu starpniecību. To mērķis ir attīrīt un uzlabot enerģiju attiecīgajā vidē, radīt iekšēja miera sajūtu un piepildīt vēlmes un vēlēšanās. Šo īpašo seno tehniku apguvei nepieciešami daudzi gadi, un lai būtu vēlamai rezultāts, tās nepieciešams izpildīt nevainojamā autentiskā veidā atbilstīgi senajiem priekšrakstiem. To arī šie panditi (vēdisko rituālu lietpratēji) ir darījuši gadiem ilgi.

Kas ir Homa?

No neatminamiem laikiem Vēdiskie pareģi ir meditējuši un “atslēguši” dabas noslēpumus. Tas, ko cilvēks dzird, saož, izgaršo, redz un satausta – visas šīs piecas maņas var ietekmēt prāta stāvokli, kas arī Homas laikā tiek apzināti darīts. Vairākus gadus īpaši apmācīti panditi Art of Living Vēdu Universitātē Bangalorē ir saglabājuši mantru dziedāšanas autentisko zinātni, kam ir dziednieciska ietekme uz ķermeni un prātu. Uguns ceremonijā tiek izmantoti vairāk kā 108 dažādi garšaugi un vielas. Turklāt katrai Homai vai pudžai ir raksturīga sava Devata (visuma enerģija).

Maha Ganapati HomaŠī Homa ir veltīta tam dievišķajam aspektam, kas palīdz novērst šķēršļus mūsu izaugsmei un veiksmei. Tās mērķis ir atbrīvot no visiem traucēkļiem un piesaistīt labvēlīgumu mūsu dzīvēs. Parasti cilvēki izvēlas piedalīties Maha Ganapati Homā pirms jebkura jauna projekta vai pasākuma, lai sekmētu tā realizāciju.

Ashta Lakshmi Homa
Šo vēdisko Homu veic, lai piesaistītu pārpilnību un visu veidu bagātības, kas ir sastopamas mūsu dzīvē (ne tikai materiālas vai naudas bagātības).

Tradicionāli vēdiskajā tradīcijā izšķir astoņus bagātību veidus:

  • Adi Lakshmi (Lakshmi pirmsākums)

  • Dhana Lakshmi (naudas un zelta pārpilnība)

  • Dhanya Lakshmi (pārpilnība, kas saistīta ar lauksaimniecību)

  • Gaja Lakshmi (varas un cēluma pārpilnība)

  • Santana Lakshmi (pēcnācēju pārpilnība)

  • Vira Lakshmi (spēka un drosmes pārpilnība)

  • Vijaya Lakshmi (visu veidu uzvaru pārpilnība)

  • Vidya Lakshmi (zināšanu un gudrības pārpilnība).

Ar šīs Homas palīdzību tiek piesauktas un vairotas šīs dažādu veidu bagātības mūsu ikdienā, tādējādi radot pārpilnību. Šo Homu parasti arī veic uzsākot jebkuru biznesa projektu vai dibinot uzņēmumu – ar mērķi piesaistīt pārpilnību un turību.

Sankalpa” nozīme

Sankalpa ir labs nodoms vai vēlēšanās. Kā tā darbojas? Tas ir vienkāršs process divos posmos: 

  • Identificē savu nodomu 

  • Ļauj par to parūpēties dievišķajam

Katra Homa ir saistīta ar konkrētu Devata (visuma enerģiju) un izvēloties Sankalpa Homas laikā mēs palielinam savas spējas. Prātam esot pašreizējā brīdī, mēs identificējam savu nodomu un pēc tam turam plaukstā ziedu un rīsus, kā arī mazliet ūdens – tādējādi ļaujot par to parūpēties dievišķajam. Dziedātās vēdiskās mantras arī ir svarīga šī procesa daļa. Ikviena skaņa ietekmē mūsu esību. Senie Riši (svētie) atklāja to, kādu ietekmi mūsu apziņā rada attiecīgā skaņa, un tā arī radās mantras.

Mantru dziedāšana Homas laikā ir veids, kā panākt to, lai mūsu izvēlētie nodomi (Sankalpa) piepildītos un realizētos. Līdzīgi kā saules gaisma ir visuresoša, bet to pastiprinot ar palielināmo stiklu, rodas uguns, tāpat arī Sankalpa ir šāds “palielināmais stikls”. Dalība Homā pavisam noteikti ir ļoti vērtīga, bet izvēloties un reģistrējoties Sankalpa šo spēku padarāt daudzkārt lielāku.


Sankalpa ziedojums: Individuāli EUR 50,- ; Ģimenei (2 pieaugušie un nepilngadīgi bērni) EUR 125,-

Sankalpa reģistrācija pie ieejas.

Dalība Homā ir par brīvu.


Būsim pateicīgi par ziedojumiem pasākuma izdevumu segšanai:

Sabiedriskā labuma statusa Biedrība "Nanda"
 "Swedbanka" AS
LV18HABA0551028060144
Reģ. Nr.: 40008156094
SWIFT kods / BIC: HABALV22

Laiks: 1. jūlijs plkst. 11:00


Vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, Rīga


Vairāk informācijas: info@srisrilatvia.lv, info@artofliving.lv, t.20008858

 

 .